FinAi

FinAi

Opublikowany

FinAi to założona w 2016 r. polska spółka technologiczna z branży finansowej. Misją firmy jest upraszczanie świata finansów i kreowanie unikalnych doświadczeń klientów dzięki wdrażaniu innowacyjnych usług finansowych opartych na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, sztucznej inteligencji i zaawansowanej analizie danych. FinAi zatrudnia 50 ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w obszarach kluczowych dla skutecznego działania firmy, takich jak bankowość, ryzyko kredytowe, modele predykcyjne, sprzedaż produktów finansowych oraz digital marketing.
W najbliższych tygodniach FinAi udostępni klientom pierwszą niezależną platformę kredytową, która umożliwia uzyskanie kredytu bankowego w 100 procentach przez Internet - od złożenia wniosku i wyboru spośród wiążących ofert wielu banków, do podpisania umowy i wypłaty środków. Platforma FinAi jest rozwiązaniem elastycznym i łatwo skalowalnym, wymagającym od banków minimalnych nakładów na integrację oraz umożliwiającym sprzedaż produktów w procesach w pełni cyfrowych.
W 2020 r. FinAi planuje udzielić za pośrednictwem platformy kredytów o wartości 1 mld zł. Start operacyjny usługi na polskim rynku stanowi pierwszy etap na drodze do stworzenia paneuropejskiej platformy umożliwiającej konsumentom wybór w najkorzystniejszej oferty kredytu, nie tylko od lokalnych banków, ale także od instytucji działających w innych krajach Unii Europejskiej.
image003.jpgManagement Board_FinAi.jpg

Udostępnij

PharmaPrime

Nowadays middle age men and women have a very busy life, always struggling to balance their time between work and family. Waiting in line at the pharmacy is a conspicuous consumption of time for them, also because of ten the productis out of stock and the client has to o