Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku!

Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku!

Opublikowany

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.

O tytuł zwycięzcy infoShare Startup Contest ubiegało się przez kilka miesięcy startupy z ponad 20 krajów. Wygrana przypadła polskiej firmie - FindAir. Chociaż o wygraną starało się w finale 5 firm: Autenti, StethoMe™, First11, UnitDoseOne i FindAir to tylko jedna mogła wygrać konkurs, w którym nagrodę ufundowało Miasto Gdańsk. Drugie miejsce przypadło firmie UnitDoseOne a trzecie First11.
20 tysięcy Euro podczas infoShare Startup Contest, 17 tysięcy w konkursie dla medtechów to zaledwie początek. Zwycięzki startup może teraz liczyć na finansowanie ze strony inwestorów obecnych na infoShare. 
FindAir - to firma tworząca inteligentne rozwiązania wspierające osoby chore na astmę. Rozwiązania FindAir bazują na połączeniu fizycznego urządzenia z aplikacją na telefon oraz ze specjalnie opracowanymi algorytmami sztucznej inteligencji. Więcej informacji na temat zwycięzcy jest dostępne pod linkiem oraz na stronie http://findair.pl/.

“Chociaż to już 4 edycja Startup Contestu, wciąż czujemy ogromną radość i satysfakcję patrząc na zwycięzców. W imieniu całego zespołu infoShare przekazuję FindAir gratulacje i nadzieje, że ich rozwiązanie odniesie kolejne sukcesy!

– MÓWI GRZEGORZ BOROWSKI, CEO FUNDACJI INFOSHARE.

Rozwiazanie Findair.pngAplikacja Findair

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
FindAir - najlepszym medycznym startupem w CEE

temu

17 maja podczas infoShare 2017 jury konkursu Digital Healthcare Hackathon wybrało najlepszy medyczny startup w CEE. FindAir przekonało do siebie 9 międzynarodowych ekspertów i zgarnęło 17,5 tysiąca Euro. Drugie i trzecie miejsce zajęły adekwatnie: StethoMe™ oraz Medical Simulation Technologies.
infoShare 2017 - jak technologie pomagają rozwijać biznes

temu

Znamy listę ekspertów, którzy podczas 2 dni konferencji infoShare omawiać będą zagadnienia biznesowe dotyczące m.in. przyszłości europejskiego rynku technologicznego, nadchodzącej ery inteligentnych przedsiębiorstw czy wyzwań etycznych związanych z rozwojem sztucznej inteligencji. Tegoroczna edycja infoShare to kompendium wiedzy niezbędnej przedsiębiorcom planującym rozwijać swój biznes w oparciu o technologie.
4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017

temu

O nich opowiedzą zagraniczni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą ze startupami w trakcie 2 dni konferencji. Uczestnicy dowiedzą się, które technologie wyznaczają przyszłość wszystkich firm i jak kształtować myślenie żeby przetrwać w dynamicznie zmieniającym się świecie. Jakie szanse daje współpraca z Chinami i jak stworzyć jednorożca.
7 najważniejszych lekcji dla marketera na infoShare 2017

temu

Po raz pierwszy w historii infoShare specjalna scena dedykowana zagadnieniom marketingowym, a na niej eksperci z całego świata. Już 17 maja podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami i zdradzą tajniki dotyczące content marketingu, personal brandingu i wirtualnej rzeczywistości oraz jej benefitów komunikacyjnych. Opowiedzą jak skutecznie dotrzeć do współczesnego konsumenta, o trendach w nowoczesnej sprzedaży i jej mariażu z contentem.

infoShare 2017 w liczbach

Organizatorzy  tegorocznego infoShare ponownie udowodnili, że jest to wydarzenie na  skalę europejską. Większa przestrzeń, nowe sceny i tematy sprowadziły do  Gdańska ponad 5500 ludzi z Polski i zagranicy. W konferencji  uczestniczyło 250 startupów, 133 speakerów i 180 wystawców.