Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku!

Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku!

Opublikowany

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.

O tytuł zwycięzcy infoShare Startup Contest ubiegało się przez kilka miesięcy startupy z ponad 20 krajów. Wygrana przypadła polskiej firmie - FindAir. Chociaż o wygraną starało się w finale 5 firm: Autenti, StethoMe™, First11, UnitDoseOne i FindAir to tylko jedna mogła wygrać konkurs, w którym nagrodę ufundowało Miasto Gdańsk. Drugie miejsce przypadło firmie UnitDoseOne a trzecie First11.
20 tysięcy Euro podczas infoShare Startup Contest, 17 tysięcy w konkursie dla medtechów to zaledwie początek. Zwycięzki startup może teraz liczyć na finansowanie ze strony inwestorów obecnych na infoShare. 
FindAir - to firma tworząca inteligentne rozwiązania wspierające osoby chore na astmę. Rozwiązania FindAir bazują na połączeniu fizycznego urządzenia z aplikacją na telefon oraz ze specjalnie opracowanymi algorytmami sztucznej inteligencji. Więcej informacji na temat zwycięzcy jest dostępne pod linkiem oraz na stronie http://findair.pl/.

“Chociaż to już 4 edycja Startup Contestu, wciąż czujemy ogromną radość i satysfakcję patrząc na zwycięzców. W imieniu całego zespołu infoShare przekazuję FindAir gratulacje i nadzieje, że ich rozwiązanie odniesie kolejne sukcesy!

– MÓWI GRZEGORZ BOROWSKI, CEO FUNDACJI INFOSHARE.

Rozwiazanie Findair.pngAplikacja Findair

Kopiuj tekst

Udostępnij

infoShare 2017 w liczbach

Organizatorzy  tegorocznego infoShare ponownie udowodnili, że jest to wydarzenie na  skalę europejską. Większa przestrzeń, nowe sceny i tematy sprowadziły do  Gdańska ponad 5500 ludzi z Polski i zagranicy. W konferencji  uczestniczyło 250 startupów, 133 speakerów i 180 wystawców.