RTCLab

RTCLab

Opublikowany

Czy jeszcze może powstać coś nowego w komunikacji internetowej?

Komputery, tablety, smartfony są zalewane przez platformy komunikacyjne. Zadajmy sobie pytanie, czy jest to oprogramowanie, które nas zadowala? Czy instalacja kombajnów, pakietów, uaktualnień, pochłaniających zasoby urządzeń oraz czas, przysparzających masę kłopotów jest tym czego oczekujemy?
RTClab stworzył HTML5meeting w oparciu o autorski system ArchieBot. Burząc komunikacyjne bariery, wywrócił tym do góry nogami standardy komunikacji real-time. Teraz wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby połączyć się z Klientem, Babcią czy przeprowadzić webinar dla tysięcy uczestników z całego świata. Nieważne gdzie jesteś, gdzie mieści się Twoja firma, nie ma znaczenia z jakiego systemu, przeglądarki i urządzenia korzystasz Ty, Twoi rozmówcy, Klienci.
Rozwiązanie RTCLab

Rozwiązanie RTCLab

ArchieBot to innowacja na skalę międzynarodową. Twoja firma już nie musi inwestować w potężne platformy. Twoi Klienci nie muszą odbierać telefonów, przechodzić procesu instalacji, ponosić kosztów. Wystarczy jedno kliknięcie. Klient nie traci czasu i ma do czynienia z człowiekiem, nie systemem. Badania przeprowadzone dla Deloitte Center for Banking Solutions, dowodzą że “humanizacja” internetowych interakcji ma wpływ na lojalność użytkowników.
06.png04.png05.png02.png
ArchieBot umożliwił firmom świadczenie szybkich i wydajnych usług. Jest modułowym, samoskalującym się systemem, umożliwiającym wykonywanie połączeń wideo, głosowych, tekstowych, nagrywanie, dzielenie dokumentów i współpracę. Bez dodatkowych barier i za pośrednictwem przeglądarki w dowolnym urządzeniu.
Więcej na www.rtclab.com

Kopiuj tekst

Udostępnij

FindAir - najlepszym medycznym startupem w CEE

17 maja podczas infoShare 2017 jury konkursu Digital Healthcare Hackathon wybrało najlepszy medyczny startup w CEE. FindAir przekonało do siebie 9 międzynarodowych ekspertów i zgarnęło 17,5 tysiąca Euro. Drugie i trzecie miejsce zajęły adekwatnie: StethoMe™ oraz Medical Simulation Technologies.