infoShare 2017 - jak technologie pomagają rozwijać biznes

infoShare 2017 - jak technologie pomagają rozwijać biznes

Opublikowany

Znamy listę ekspertów, którzy podczas 2 dni konferencji infoShare omawiać będą zagadnienia biznesowe dotyczące m.in. przyszłości europejskiego rynku technologicznego, nadchodzącej ery inteligentnych przedsiębiorstw czy wyzwań etycznych związanych z rozwojem sztucznej inteligencji. Tegoroczna edycja infoShare to kompendium wiedzy niezbędnej przedsiębiorcom planującym rozwijać swój biznes w oparciu o technologie.

Uczestnicy będą również mieli okazję poznać tajniki skutecznej komunikacji ze współczesnym konsumentem, korzyści płynące z selfpublishingu oraz sposoby skutecznego budowania e-biznesu.
O przyszłości europejskiego rynku technologicznego będzie mówił m.in. Robin Wauters, dziennikarz portalu Tech.eu. Odpowie on na pytania dotyczące kondycji Unii Europejskiej w kontekście europejskiego rynku technologicznego.
Heather Wilde z ROCeteer podczas swojego wystąpienia opowie o nowych trendach w projektowaniu urządzeń, które mają uwolnić nas od trudu dokonywania licznych wyborów. Wydajność a nie swoboda będzie jej zdaniem nowym przesłaniem skutecznego designu.
Na pytanie jak rozwój technologiczny wpływa na społeczeństwo i jak z tym funkcjonować w świecie startupów i korporacji postara się odpowiedzieć Hampus Jakobsson - Anioł Biznesu.

Greg Slamowitz - przedsiębiorca, inwestor, założyciel G. Slamowitz & Company i autor książki Flip the Pyramid, poprowadzi warsztat specjalnie dla posiadaczy wejściówek Executive. W jego trakcie uczestnicy dowiedzą się jak we własnej firmie zbudować  oddany, zaangażowany i wspierający się zespół pracowników.

Choć budowanie własnej marki nie jest sprawą nową, to egalitarny charakter internetu otwiera nowe możliwości w tym zakresie. Sujan Patel - światowy guru groth hacking’u wierzy, że budowanie silnej marki osobistej jest najważniejszą rzeczą jaką można zrobić dla swojej kariery i biznesu. Pomaga otwierać drzwi i przenosić góry. 17 maja przedstawi 9 sposobów na skuteczny personal branding.

Rozmowom o najnowszych trendach w biznesie i technologii towarzyszyć będzie szereg wydarzeń dodatkowych, jak dedykowane dla przedstawicieli biznesu spotkanie Leaders Event czy Leaders Boat Race - networking B2B na galeonach.

Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.infoshare.pl
----------------------------------------------------------------
O infoShare
Największa  konferencja technologiczna i startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie. Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja  organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania  wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy,  menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na  konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy  uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć  społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku!

temu

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.
FindAir - najlepszym medycznym startupem w CEE

temu

17 maja podczas infoShare 2017 jury konkursu Digital Healthcare Hackathon wybrało najlepszy medyczny startup w CEE. FindAir przekonało do siebie 9 międzynarodowych ekspertów i zgarnęło 17,5 tysiąca Euro. Drugie i trzecie miejsce zajęły adekwatnie: StethoMe™ oraz Medical Simulation Technologies.
4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017

temu

O nich opowiedzą zagraniczni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą ze startupami w trakcie 2 dni konferencji. Uczestnicy dowiedzą się, które technologie wyznaczają przyszłość wszystkich firm i jak kształtować myślenie żeby przetrwać w dynamicznie zmieniającym się świecie. Jakie szanse daje współpraca z Chinami i jak stworzyć jednorożca.
7 najważniejszych lekcji dla marketera na infoShare 2017

temu

Po raz pierwszy w historii infoShare specjalna scena dedykowana zagadnieniom marketingowym, a na niej eksperci z całego świata. Już 17 maja podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami i zdradzą tajniki dotyczące content marketingu, personal brandingu i wirtualnej rzeczywistości oraz jej benefitów komunikacyjnych. Opowiedzą jak skutecznie dotrzeć do współczesnego konsumenta, o trendach w nowoczesnej sprzedaży i jej mariażu z contentem.

RTCLab

Czy jeszcze może powstać coś nowego w komunikacji internetowej?