TIMELINE: ASYSTENT ZADAŃ

TIMELINE: ASYSTENT ZADAŃ

Published

„Timeline” jest Twoim osobistym asystentem zadań pomagającym doświadczyć wszystkich zalet wynikających ze sprawnie zarządzanej pracy.

Korzystając z wielu technik zarządzania czasem, ułatwiając do granic możliwości zbieranie i zarządzanie zadaniami nawet głosowo, „Timeline” z pewnością dostosuje się do Twojego grafiku i pomoże go zorganizować.
timeline_logo_with_title.png

Zalety „Timeline”

„To ja, Twój inteligenty asystent”

Minęły czasy, gdy zwykłe listy to-do wystarczały, by zarządzać swoim czasem w efektywny sposób. Ciągły przypływ obowiązków, rosnąca liczba różnych projektów, terminów staje się przytłaczająca. Na szczęście „Timeline” powstał po to, by pomóc Ci uporać się z procesem planowania, pozwalając na bezstresowe wykonywanie zadań.
screenshot_2.pngscreenshot_7.pngscreenshot_4.pngscreenshot_8.pngscreenshot_6.pngscreenshot_5.pngscreenshot_1.png

Zadania tworzone pod Twoje potrzeby

Uważamy, że o poszczególnych zadaniach powinno się myśleć tylko 2 razy - podczas ich tworzenia oraz wykonywania. Dlatego w „Timeline” proces dodawania zadań jest skonstruowany, by zapamiętywać najważniejsze aspekty czynności: tytuł, priorytet, ewentualne notatki, szacowany czas oraz opcjonalny deadline.

Dostępny przez czat, komunikujący się głosowo

Nie chcemy, by działania w stronę usprawniania zarządzania czasem były paradoksalnie czasochłonne. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka sposobów dodawania zadań, które pozwolą bezproblemowo utrzymać Twoje zadania aktualnymi. Najciekawszymi z nich jest konwersacja (tekstowa jak i głosowa), która działa gdziekolwiek jesteś i nie odrywa cię od czynności, którą aktualnie wykonujesz.

Zachowany work-life balance

Bardzo wierzymy w istotność znalezienia równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Dlatego w „Timeline” już na samym początku definiujesz ilość czasu, którą chcesz poświęcić w ciągu dnia na pracę, a „Timeline” pomaga Tobie wyciągnąć z niego jak najwięcej!

Copy as a Plain Text

Share

infoShare 2017 - jak technologie pomagają rozwijać biznes

Znamy listę ekspertów, którzy podczas 2 dni konferencji infoShare omawiać będą zagadnienia biznesowe dotyczące m.in. przyszłości europejskiego rynku technologicznego, nadchodzącej ery inteligentnych przedsiębiorstw czy wyzwań etycznych związanych z rozwojem sztucznej inteligencji. Tegoroczna edycja infoShare to kompendium wiedzy niezbędnej przedsiębiorcom planującym rozwijać swój biznes w oparciu o technologie.