4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017

4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017

Opublikowany

O nich opowiedzą zagraniczni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą ze startupami w trakcie 2 dni konferencji. Uczestnicy dowiedzą się, które technologie wyznaczają przyszłość wszystkich firm i jak kształtować myślenie żeby przetrwać w dynamicznie zmieniającym się świecie. Jakie szanse daje współpraca z Chinami i jak stworzyć jednorożca.

Bo Ji - inspirujący mówca TEDx, ekspert d.s. Chin i handlu między UE a krajem środka, podczas swojego wystąpienia na scenie dedykowanej startupom zdradzi, jak wykorzystać chiński rynek i jego możliwości dla rozwoju firmy.

Zmiana sposobu myślenia, otwarcie się na nowe możliwości, jakie przynosi cyfrowa rzeczywistość to  podstawa przetrwania firmy w  dynamicznie zmieniającym się świecie nowych technologii. Jak to zrobić wyjaśni Stephan Balzer z Singularity University podczas wykładu Good Bye Linear Thinking.
Pavel (Pasha) Bogdanov, generalny partner w Almaz Capital na przykładzie firm B2C i B2B przeanalizuje typowe cechy Jednorożców oraz omówi ich konsekwencje dla startupów we Wschodniej Europie.
Jakie cztery technologie są przyszłością wszystkich firm? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Bob Schukai, szef serwisu identyfikacji cyfrowej w Thomson Reuters. Ekspert zapowiada żywą i pełną interakcji dyskusję wokół technologii: cloud, cognitive computing, blockchain oraz user experience.
Poza licznymi wystąpieniami eksperckimi na scenie Startup zaprezentują się także startupy, biorące udział w dwóch konkursach infoShare Startup Contest oraz Digital Healthcare Hackaton, które zakwalifikowały się do finałów.
Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.infoshare.pl
----------------------------------------------------------------
O infoShare
Największa   konferencja technologiczna i startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie.    Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja   organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania   wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy,   menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się  na  konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy   uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć   społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
*   Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu   Horyzont 2020 wspierającego rozwój badań naukowych i innowacje. Umowa o   dotację nr No 691556.
01.jpg05.jpg04.jpginfoShare_team.jpginfoshare_logo_RGB.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
7 najważniejszych lekcji dla marketera na infoShare 2017

temu

Po raz pierwszy w historii infoShare specjalna scena dedykowana zagadnieniom marketingowym, a na niej eksperci z całego świata. Już 17 maja podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami i zdradzą tajniki dotyczące content marketingu, personal brandingu i wirtualnej rzeczywistości oraz jej benefitów komunikacyjnych. Opowiedzą jak skutecznie dotrzeć do współczesnego konsumenta, o trendach w nowoczesnej sprzedaży i jej mariażu z contentem.
Eksperci IT z całego świata na scenach XI edycji infoShare

temu

Organizatorzy infoShare potwierdzili listę prelegentów, którzy podczas konferencji wystąpią na scenach technologicznych. Vitaly Friedman (Smashing Magazine), Stephen Rivas Jr (Netflix), Carter Morgan (Google), Piotr Konieczny (Niebezpiecznik), Dr Heinz Kabutz (Java Champion) czy Remy Sharp (remysharp.com), to tylko niektórzy spośród prawie 40 profesjonalistów IT, którzy zjadą do Gdańska z całego świata. Główne zakresy tematyczne to Front-End, Java oraz DevOps, choć nie zabraknie też sesji na temat Blockchain. Przewidziane są również liczne warsztaty, podczas których będzie można m. in. dowiedzieć się jak poprawnie tworzyć asynchroniczne aplikacje w Javie lub jak skalować aplikacje za pomocą Kubernetesa.
PONAD 4,5 MILIONA ZŁOTYCH DLA STARTUPÓW

temu

Wsparcie europejskich inwestorów, infoShare Startup Contest oraz Digital Healthcare Hackaton. W ramach tegorocznej edycji startupy będą miały szansę otrzymać wsparcie finansowe przekraczające 4,5 miliona złotych. Organizatorzy infoShare 2017 mocno kuszą innowatorów. Specjalnie z myślą o nich ściągają inwestorów z Europy i uruchamiają szereg konkursów.
5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH KAŻDY STARTUP POWINIEN BYĆ NA INFOSHARE - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI

temu

20 tys. Euro do wygrania, spotkania z inwestorami, nowa wiedza i inspiracje, okazja do relacji z mediami, dotarcie do nowych klientów. To 5 najważniejszych powodów, dla których każdy startuper powinien zjawić się na tegorocznym infoShare.

TIMELINE: ASYSTENT ZADAŃ

„Timeline” jest Twoim osobistym asystentem zadań pomagającym doświadczyć wszystkich zalet wynikających ze sprawnie zarządzanej pracy.