Eksperci IT z całego świata na scenach XI edycji infoShare

Eksperci IT z całego świata na scenach XI edycji infoShare

Opublikowany

Organizatorzy infoShare potwierdzili listę prelegentów, którzy podczas konferencji wystąpią na scenach technologicznych. Vitaly Friedman (Smashing Magazine), Stephen Rivas Jr (Netflix), Carter Morgan (Google), Piotr Konieczny (Niebezpiecznik), Dr Heinz Kabutz (Java Champion) czy Remy Sharp (remysharp.com), to tylko niektórzy spośród prawie 40 profesjonalistów IT, którzy zjadą do Gdańska z całego świata. Główne zakresy tematyczne to Front-End, Java oraz DevOps, choć nie zabraknie też sesji na temat Blockchain. Przewidziane są również liczne warsztaty, podczas których będzie można m. in. dowiedzieć się jak poprawnie tworzyć asynchroniczne aplikacje w Javie lub jak skalować aplikacje za pomocą Kubernetesa.

Na scenie Tech wystąpi Vitaly Friedman, redaktor naczelny Smashing Magazine, przedstawi ciekawe i sprawdzone w praktyce triki na szybkie rozwiązywanie problemów z RWD. Stephen Rivas Jr opowie o napotkanych wyzwaniach i decyzjach, które musiały zostać podjęte przy budowie globalnej platformy streamingowej Netflixa. Piotr Konieczny doradzi jak hackować etycznie i nie przekroczyć krawędzi prawa. Od Trenta McConaghy usłyszymy natomiast o budowie i technologicznych założeniach publicznej bazy blockchain.
Na scenie Tech Plus Dr Heinz Kabutz (Java Champion) wytłumaczy jak oszczędzać cykle procesora we frameworku Fork/Join przy użyciu ManagedBlockera. Black Newman (Sainsbury’s) zrobi wprowadzenie do nowego frameworka Vue.js, opowie także o Progressive Web i Realtime Applications.  Od Przemysława Śmita i Jana Lekszyckiego usłyszymy też o tym, jak w oparciu o WordPressa, został zaprojektowany wysoce wydajny serwis Spider’s Web.
Poza występami na dwóch scenach Tech oraz Tech Plus, uczestnicy infoShare będę mieli okazję wziąć udział w warsztatach. Podczas warsztatu prowadzonego przez, znanego na całym świecie, Remy’ego Sharpa będzie można poznać możliwości deweloperskich narzędzi w przeglądarce. Natomiast deweloperzy z Senfino pokażą jak zaprojektować i zaimplementować aplikację na Microsoft HoloLens.
Warto zapoznać się z pełną agendą na https://infoshare.pl/agenda/ Podczas tegorocznego infoShare odbędzie się ponad 40 różnych sesji, które zapowiadają się bardzo merytorycznie i ciekawie.

Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.infoshare.pl
----------------------------------------------------------------
O infoShare
Największa konferencja technologiczna i startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie.    Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na  konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
* Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu Horyzont 2020 wspierającego rozwój badań naukowych i innowacje. Umowa o  dotację nr No 691556.
05.jpginfoshare_2016_inspire_2.jpginfoshare_2016_tech_3.jpginfoshare_logo_RGB.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku!

temu

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.
FindAir - najlepszym medycznym startupem w CEE

temu

17 maja podczas infoShare 2017 jury konkursu Digital Healthcare Hackathon wybrało najlepszy medyczny startup w CEE. FindAir przekonało do siebie 9 międzynarodowych ekspertów i zgarnęło 17,5 tysiąca Euro. Drugie i trzecie miejsce zajęły adekwatnie: StethoMe™ oraz Medical Simulation Technologies.
infoShare 2017 - jak technologie pomagają rozwijać biznes

temu

Znamy listę ekspertów, którzy podczas 2 dni konferencji infoShare omawiać będą zagadnienia biznesowe dotyczące m.in. przyszłości europejskiego rynku technologicznego, nadchodzącej ery inteligentnych przedsiębiorstw czy wyzwań etycznych związanych z rozwojem sztucznej inteligencji. Tegoroczna edycja infoShare to kompendium wiedzy niezbędnej przedsiębiorcom planującym rozwijać swój biznes w oparciu o technologie.
4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017

temu

O nich opowiedzą zagraniczni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą ze startupami w trakcie 2 dni konferencji. Uczestnicy dowiedzą się, które technologie wyznaczają przyszłość wszystkich firm i jak kształtować myślenie żeby przetrwać w dynamicznie zmieniającym się świecie. Jakie szanse daje współpraca z Chinami i jak stworzyć jednorożca.

7 najważniejszych lekcji dla marketera na infoShare 2017

Po raz pierwszy w historii infoShare specjalna scena dedykowana zagadnieniom marketingowym, a na niej eksperci z całego świata. Już 17 maja podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami i zdradzą tajniki dotyczące content marketingu, personal brandingu i wirtualnej rzeczywistości oraz jej benefitów komunikacyjnych. Opowiedzą jak skutecznie dotrzeć do współczesnego konsumenta, o trendach w nowoczesnej sprzedaży i jej mariażu z contentem.