MEDICAL 4.0

MEDICAL 4.0

Published

Oprogramowanie typu Medical Data Management System

Medical 4.0 jest oprogramowaniem typu Medical Data Management System. Został utworzony jako odpowiedź na zapotrzebowanie digitalizacji ścieżki wokół badań naukowych.

Problem ten jest nierozwiązany nawet w rozwiniętych krajach. Brakuje standaryzacji w procesie raportowania wyników do instytucji zarządzających badaniami naukowymi.
Jak funkcjonują badania kliniczne

Jak funkcjonują badania kliniczne

System został zaprojektowany w celu pozyskiwania, gromadzenia i pracy z danymi w medycznym badaniu naukowym. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie realizacji wszystkich procesów związanych z gromadzeniem danych w trakcie badania oraz w finalnym etapie pozyskanie i dostarczenie danych gotowych do raportowania, analizy i reużycia.
Medical 4.0 jest wyposażony w kreator badania umożliwiający w bardzo prosty sposób zaprojektowanie i zamodelowanie eCRF. W kreatorze jest możliwość tworzenia pytań zależnych, warunków, modułów, różnego typu pytań i odpowiedzi, konfiguracji, wersjonowania.
System operacyjnie wspomaga użytkowników (badaczy, lekarzy, personel pomocniczy). Posiada mechanizm zarządzania pacjentem/podmiotem, wizytami/zdarzeniami w trakcie badania oraz usprawnionej komunikacji jednostek biorących udział w badaniu np. obsługa zdarzeń niepożądanych (adverse events and serious adverse events). Docelowo będzie narzędziem wsparcia dynamicznego rozwoju urządzeń, procesów, terapii i leków.
W chwili obecnej pracujemy nad integracją z urządzeniami peryferyjnymi oraz zwiększaniem ergonomii interfejsu.

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

graf jak funkcjonują badania kliniczne pl.png

image | 435 KB

Download
002_ folia przesył.png

image | 167 KB

Download
Medical_4_produkty_pl.png

image | 60.5 KB

Download
Medical4_0 logo P_system.png

image | 9.74 KB

Download

UATeleMD

Telemedicine Solution for Clinics and Patients