PHYSIOSTAT

PHYSIOSTAT

Published

Karta rehabilitacji niepełnosprawnego online

Physiostat jest narzędziem dla fizjoterapeuty, które pozwala na prowadzenie rehabilitacji pacjenta niepełnosprawnego, w ramach spójnej metodologii. Poprawia układanie planu rehabilitacji, osiąganych celów, progresu i komunikacji przy większej liczbie specjalistów pracujących przy niepełnosprawnym.

Problem jaki rozwiązujemy

Osoba z niepełnosprawnością ruchową przechodzi często długoletnią rehabilitację, która nakierowana jest na poprawienie jej codziennego funkcjonowania. Przy takim pacjencie pracuje często wielu specjalistów, którzy zajmują się różnymi obszarami rehabilitacji. Obecnie sam proces jest rozproszony w papierowej dokumentacji, co przekłada się na problem z budowaniem optymalnej strategii leczenia, stawiania i weryfikowania celów oraz identyfikowania słabych punktów terapii. Problem narasta bardziej w sytuacji, gdy niepełnosprawny przechodzi do nowego opiekuna, który najczęściej otrzymuje szczątkową dokumentację.

Jak to działa

Dostarczamy narzędzie dla fizjoterapeuty, który w swojej codziennej pracy przez jego uzupełnianie może dać swoim pacjentom możliwość wglądu do procesu fizjoterapii, przez co zwiększa konkurencyjność swoich usług. Podstawowe narzędzia Physiostatu pozwalają mu na lepsze prowadzenie swoich pacjentów, przez co sam program poprawia jego konkurencyjność. Ponadto, część kwoty licencji za kartę pacjenta, którą opłaca pacjent, trafia do fizjoterapeuty, przez co staje się influencerem polecającym system swoim podopiecznym.

Metodologia Physiostat

Tagowanie zabiegów, terapii, urazów i chorób jest przewagą Physiostatu. Pozwala ona na wprowadzanie narzędzi analitycznych opartych na korelacji i analizie BIG DATA, które pozwolą na odnoszenie przypadku danego pacjenta do uśrednionego modelu oraz pozwolą na lepsze monitorowanie postępów terapii.

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

IMG_2282.jpg

image | 1.44 MB

Download
IMG_2221.jpg

image | 1.42 MB

Download
IMG_2188.jpg

image | 1.3 MB

Download
1. Pitch.jpg

image | 68.7 KB

Download
Physiostat_2x.png

image | 3.55 KB

Download

MEDICAL 4.0

Oprogramowanie typu Medical Data Management System