TOWER OF TIME

TOWER OF TIME

Published

Ambitna gra z gatunku RPG, z intrygująca fabułą oraz taktyczną walką w czasie rzeczywistym. 

Tower of Time to gra z gatunku RPG osadzona w świecie fantasy, w którym ludzkość i inne rasy znajdują się na krawędzi wymarcia. Nie jest wiadome co było tego przyczyną, gdyż historia o tych wydarzeniach została zapomniana. W wirze wszystkich kataklizmów spod ziemi wyłania się tajemnicza wieża, która zdaje się zawierać odpowiedzi na temat upadku świata. To właśnie ją przyjdzie nam eksplorować i w drodze fabuły odkrywać prawdę na temat wydarzeń z okresu apokalipsy.

Innowacyjny system rozgrywania walk

Walka jest rozgrywana na osobnych mapach. Tutaj bardziej niż refleks liczy się umiejętność oceny sytuacji, zmysł taktyczny oraz odpowiedni dobór bohaterów do drużyny oraz ich umiejętności. Aby pokonać przeciwników, mamy do dyspozycji opcję spowolnienia czasu, dzięki której możemy szybko przegrupować nasze jednostki, ocenić sytuację lub wydać szereg rozkazów które zostaną wykonane w tym samym czasie.
Tower of Time - jedna z map

Tower of Time - jedna z map

Event Horizon Studio

Studio zostało założone w maju 2016 roku i ma siedzibę w Gdyni. Zespół składa się z 11 osób – programistów, grafików 2D i 3D. Jak na debiutancki projekt, Tower of Time jest produkcją niezwykle ambitną i z ogromnym zakresem. Gra pomyślnie przeszła proces weryfikacji na platformie Steam Greenlight. Po zaledwie 11 dniach, uzyskała akceptacje graczy, uzyskując nadspodziewanie dużą liczbę głosów na ‘tak’ (pozycja nr 31 na ponad 3000 gier), wysoki wskaźnik pozytywnych głosów (71% głosów na tak) oraz 100% liczbę pozytywnych komentarzy.
Logo_Event Horizon.jpg

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

Explore1.jpg

image | 1.2 MB

Download
Explore2.jpg

image | 662 KB

Download
Combat1.jpg

image | 597 KB

Download
Logo_Event Horizon.jpg

image | 26.5 KB

Download

SiDLY

Technologia, która może pomóc milionom rodzin na całym świecie.