QOLWARE

QOLWARE

Published

Nowa jakość życia

Gdy najnowocześniejsza technologia łączy się z medycyną i innowacyjnością, powstają niezwykłe rozwiązania. Od dziś bezpieczeństwo i poprawa jakości życia naszych najbliższych są możliwe na wyciagnięcie ręki.  

Automatyczne rozpoznawanie upadków, utraty przytomności oraz ataków padaczkowych. Automatyczne i manualne wzywanie pomocy. Lokalizacja użytkowników wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Tworzenie bezpiecznej strefy (Geofencing). Monitoring aktywności fizycznej. Qolware prezentuje pierwszy inteligentny system monitorowania zdrowia oraz wzywania pomocy na smartwatche – aplikację Qolwatch.
qolware_logo.png

Więcej bezpieczeństwa i niezależności dzięki smartwatchom

Wielu z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że nasi najbliżsi: rodzice, przyjaciele, znajomi są coraz starsi. Czasem wszystko się udaje, czasem jednak najprostsze czynności stają się dla nich coraz trudniejsze: wielu z nich żyje samotnie i nie chce być ciężarem dla otoczenia. Aż do momentu, kiedy coś się stanie: zawał serca, upadek, czy zwykłe potknięcie w kuchni mogą doprowadzić do nieodwracalnych w skutkach zmian. Co możemy zatem zrobić, aby poprawić ich bezpieczeństwo, ale jednocześnie zapewnić swobodę i niezależność?
Nagłe wypadki są powszechne zwłaszcza wśród osób starszych, żyjących samotnie lub cierpiących na przewlekle choroby takie jak: padaczka, choroba Alzheimera lub stwardnienie rozsiane. Dostępne na rynku tak zwane ‘osobiste systemy wzywania pomocy’ pozostawiają pacjentom i ich bliskim wiele do życzenia.  Ich wysoka cena, przestarzały wygląd oraz ograniczony zasięg funkcjonowania zniechęcają wiele osób do korzystania z nich. Nasze innowacyjne rozwiązanie to zmienia.
Rozwiązanie Qolwatch

Rozwiązanie Qolwatch

Nasza misja: poprawa jakości życia

Aplikacja Qolwatch jest pierwszym inteligentnym, opartym na sensorach systemem do monitorowania stanu zdrowia oraz wzywania pomocy w nagłych sytuacjach, wykorzystującym dostępne na rynku tzw. inteligentne zegarki – Smartwatche. Qolware stworzył aplikację, która nieustannie rejestruje sygnały fizjologiczne użytkownika i automatycznie rozpoznaje wzorce związane z niebezpiecznymi dla zdrowia sytuacjami, takimi jak upadki czy napady padaczkowe. W ten sposób członkowie rodziny lub opiekunowie są automatycznie informowani o sytuacji zagrażającej życiu, a dzięki dokładnej informacji na temat miejsca pobytu danej osoby, pomoc może być udzielona w możliwie najkrótszym czasie. Dodatkowo użytkownicy otrzymują szczegółowe informacje na temat postępów i zmian w ich codziennej aktywności fizycznej, zachęcając je w ten sposób do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Qolware zapewnia w ten sposób maksymalne bezpieczeństwo i niezależność osobom starszym oraz jednocześnie spokój ducha dla opiekunów i członków rodziny.
Aby dowiedzieć się więcej o Qolware, odwiedź nas na: www.qolware.com

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

Qolware_Foto1.jpg

image | 3.57 MB

Download
Qolware_Foto2.jpg

image | 1.43 MB

Download
qolware_logo.png

image | 18.7 KB

Download

SZOPI.PL

Zakupy, które robią się same