RONZO - jedzenie przyszłości

RONZO - jedzenie przyszłości

Published

Jedzenie przyszłosci, białko z owadów!

Światowy trend wskazuje, że świadomość osób ćwiczących i zdrowo odżywiających zmienia się. Konsumenci poszukują produktów naturalnych, zdrowych i przyswajalnych. Do tej pory osoba prowadząca czynny tryb życia i uprawiająca sport, która potrzebowała zastrzyku niezbędnych wartości odżywczych, musiała sięgać po produkty zawierające sztuczne i niezdrowe substancje, pozbawione wartości odżywczych z niską przyswajalnością.
Firma RONZO znalazła sposób, aby stworzyć produkty naturalne, zdrowe oraz dostarczające najwyższej jakości białko o wysokiej przyswajalności – niezbędne dla osób aktywnych. Produkty RONZO składają się między innymi z naturalnego białka z owadów. Stanowi ono jedną z najlepszych alternatyw dla naszej cywilizacji i uznawane jest przez liczne uczelnie oraz naukowców za jedzenie przyszłości.
Ronzo - jedzenie przyszłości

Ronzo - jedzenie przyszłości

Dążymy do tego, aby uświadamiać społeczeństwo, że owady są świetnym, w pełni naturalnym i sprzyjającym ochronie naszego środowiska białkiem stanowiącym substytut dla sztucznych suplementów. Od ponad roku walczymy z ludzkimi barierami i próbujemy przekonywać do tego, że jedzenie owadów może być żywnością przyszłości z racji rosnącej populacji i malejących zasobów ziemi. 
Pierwszym krokiem jaki zrobiliśmy było wyeliminowanie widoku i zapachu świerszczy. Znajdują się one w postaci naturalnej mączki w batonie z bakaliami, bez dodawania konserwantów i substancji sztucznych. Chcemy promować i edukować ludzi na temat możliwości odżywczych jakie dają świerszcze oraz długofalowego myślenia o ochronie naszego klimatu.
Białko z owadów

Białko z owadów

Jedna z bardziej znanych aktorek na świecie Angelina Jolie udzieliła wywiadu w, którym opowiadała o karmieniu dzieci świerszczami. W jednym z wywiadów dla Louis Vuitton aktorka wspomniała o zamiłowaniu jej dzieciaków do tego rodzaju smakołyków. Tym samym stała się ambasadorką jedzenia świerszczy. Jolie powiedziała o tym, że jej dzieci kochają jeść świerszcze, a tym samym ona też nauczyła się je jeść.
RONZO Crickeat Kickstarter Video

RONZO Crickeat Kickstarter Video

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

cricket-bar.jpg

image | 164 KB

Download
4.jpg

image | 143 KB

Download
17523713_10154490583706547_2331536771721332528_n.jpg

image | 58.6 KB

Download
RONZO LOGO.jpg

image | 21.2 KB

Download

QOLWARE

Nowa jakość życia