BILLTECH

BILLTECH

Published

zdejmuje z głowy problem rachunków

Polacy nigdy nie otrzymali kompletnego i prostego narzędzia do opłacania rachunków. Dzięki szybkiej adopcji e-faktur i daleko idącym ambicjom regulatora, nowa aplikacja BillTech wreszcie pozwoli zebrać wszystkie rachunki w jednym miejscu i zapłacić za nie jednym kliknięciem.

W obliczu problemów z opłacaniem rachunków i zmiany technologicznej związanej z adaptacją e-faktur na horyzoncie pojawia się nowe rozwiązanie - BillTech. Nowa aplikacja bezpośrednio rozwiązuje najczęstsze problemy związane z płatnościami rachunków. Po zalogowaniu, platforma w 30 sekund zbiera wszystkie rachunki w jednym miejscu i pozwala łatwo zautomatyzować płatność lub opłacić wszystkie nierozliczone rachunki za pomocą jednego kliknięcia. Platforma jest dostępna pod adresem www.billtech.pl.
Dokładnie 46%* Polaków przyznaje, że nie płaci swoich rachunków w terminie. Efektem tego są stresujące konsekwencje, takie jak, w skrajnych przypadkach, wyłączenie usług, czy inne, mniej oczywiste, jak pogorszenia zdolności kredytowej lub utrata rabatów za płatność w terminie. Zgadza się, podejmowano już próby usprawnienia tego procesu, jednak istniejące rozwiązania są wciąż dalekie od doskonałości. Zlecenia stałe czy polecenia zapłaty są czasochłonne i niewygodne w konfiguracji oraz nie obsługują wszystkich przypadków, jak np. zmienne kwoty na rachunkach.
Dostawcom usług telekomunikacyjnych, internetu, telewizji oraz innym mediów ustanowiony został ambitny cel. Inicjatywa Komisji Europejskiej, Europejska agenda cyfrowa, zakłada wykorzystanie e-faktur jako głównego systemu fakturowania i przewiduje pełne ich wdrożenie na terenie Unii do 2020 r. Polscy operatorzy, na tle Europy Środkowo-Wschodniej, są na dobrej drodze do tego celu. Od 2005 roku, gdy wprowadzono przepisy dot. akceptacji e-faktur, adopcja fakturowania elektronicznego w Polsce wciąż rośnie i osiągnęła już bardzo wysoki poziom. Dziś aż 64%** Polaków decyduje się na otrzymywanie rachunków w formie e-faktur, z czego 79%*** jest dystrybuowanych za pośrednictwem poczty elektronicznej.
* Source: TNS Polska “Portfel statystycznego Polaka” dla KRD, 2015
** Source: Koalicja “Wybieram e-faktury”, 2016
*** Source: TNS OBOP “Opinie o fakturach elektronicznych i korzystanie z nich” dla KL, 2013
JW2_4462.jpgJW2_4362.jpgbilltech_cafe.png

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

billtech_cafe.png

image | 2.83 MB

Download
JW2_4462.jpg

image | 1.29 MB

Download
JW2_4362.jpg

image | 1.41 MB

Download
favicon_27C364_reverse.png

image | 27.9 KB

Download
logo-27C364-noborder.png

image | 6 KB

Download
logo-white-noborder.png

image | 5.86 KB

Download

BreakBox Lab - projekt TPDT

Bezpieczne rozwiązanie problemu lekoopornego gronkowca