CYCLE

CYCLE

Published

Naturalnie i bez wysiłku zwiększ swoje szanse na poczęcie dziecka

Na każde 5 kobiet starających się zajść w ciążę, jednej z nich nie udaje się to w ciągu
pierwszego roku. Przyczyn problemów z płodnością jest wiele. Jednakże pary, które stosują naturalne metody planowania rodziny (NPR) zostają rodzicami w ciągu pierwszego roku starań aż w 95% przypadków. Dlaczego zatem tak mało par decyduje się na NPR? Kobiety twierdzą, że metody te są czasochłonne i trudne we właściwym stosowaniu. Codzienne pomiary temperatury tuż po przebudzeniu, zapisywanie wyników i tworzenie wykresów wymaga od nich regularności i dużej dyscypliny. Kalendarzyk małżeński staje się zatem dodatkowym obowiązkiem i uciążliwą rutyną.
CYCLE to niewielki sensor, noszony w formie plasterka pod pachą podczas snu. CYCLE monitoruje kilka parametrów ciała takich jak temperatura, sen czy rytm serca. Zgromadzone dane są synchronizowane z aplikacją mobilną, która analizuje cykl owulacyjny i wyznacza najbardziej płodne dni. Zwiększa to tym samym szansę na poczęcie dziecka, bez konieczności stosowania testów owulacyjnych czy badań USG.
Cycle_woman+app.png
CYCLE to nie tylko urządzenie powiązane z aplikacją. To także usługa w ramach, której kobiety potrzebujące dodatkowego wsparcia mogą liczyć na dodatkowe spersonalizowane porady przygotowane przez naszych ekspertów.

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

Cycle_woman+app.png

image | 112 KB

Download
Cycle logo.png

image | 85.1 KB

Download

KEYSTROKE DNA

Behavioral Biometric Authentication While You Type