FILTTR - łatwo zatrudniaj odpowiednich specjalistów IT

FILTTR - łatwo zatrudniaj odpowiednich specjalistów IT

Published

Pierwsza w Polsce mobilna aplikacja łącząca pracodawców z kandydatami z branży IT 

FILTTR reprezentuje ponad 42 tysięcy programistów i innych specjalistów IT, którzy myślą o zmianie pracy. Aplikacja wie o nich wszystko, umożliwiając im stały i szybki kontakt z pracodawcami. Skutecznie dociera do tych specjalistów IT, którzy pasują do oczekiwań firm, oszczędzając ich czas i pieniądze.

FILTTR jest skutecznym wsparciem rekrutacji, umożliwiającym szybkie dotarcie do idealnego kandydata i możliwość jego sprawnego zatrudnienia. Pracodawca w ciągu trzech minut może stworzyć unikalną ofertę pracy, która natychmiast po opublikowaniu, trafi na smartfony kandydatów spełniających jego oczekiwania.
Społeczność FILTTR liczy obecnie ponad 42 000 kandydatów – od programistów przez testerów po analityków. Dzięki komunikacji dopasowanej do potrzeb branży IT, aplikacja z każdym dniem zwiększa grono swoich użytkowników.
REJESTRACJA.jpgPROPOZYCJE.jpgPOLECAJ.jpg
Pracodawca korzystający z aplikacji nie ponosi ryzyka finansowego, ponieważ płaci za usługę jedynie w momencie osiągnięcia sukcesu, czyli znalezienia i zatrudnienia odpowiedniego specjalisty IT. Umieszczenie oferty pracy jest całkowicie darmowe. Dzięki testom kompetencji opracowanych przez twórców, pracodawca może ocenić realny poziom umiejętności kandydata nie mając pojęcia o wymaganych technologiach. Dodatkowo, firmie korzystającej z aplikacji przysługuje gwarancja w początkowym okresie współpracy z kandydatem.
Zarówno wielkie korporacje (ING Bank Śląski, EPAM, Fujitsu), jak i startupy (inviPay, FeedInk) korzystają ze wsparcia aplikacji. Niejednokrotnie nagradzana w międzynarodowych konkursach ABSL Diamonds czy lokalnych plebiscytach organizowanych przez Puls Biznesu.

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

logo-big-white.jpg

image | 4.36 KB

Download
PROPOZYCJE.jpg

image | 98.3 KB

Download
REJESTRACJA.jpg

image | 80.5 KB

Download
POLECAJ.jpg

image | 75.1 KB

Download

DEEP DOC

Umożliwia diagnozowanie i leczenie depresji wszystkim użytkownikom mobilnym na świecie!