WELLAPHY
WELLAPHY

WELLAPHY

Published

Profesjonalny masaż w Twoim domu

Gdy potrzebujesz masażu, zazwyczaj potrzebujesz go od razu – nie za dwa dni. Wellaphy to platforma „uberyzacji” usług masażu, umożliwiająca łatwe i szybkie zamówienie szerokiej gamy zabiegów terapeutycznych i relaksacyjnych z dojazdem do klienta: bez umawiania wizyt, bez zbędnych opóźnień, bez kłopotu.
wellaphy_logo.png
„Wonna kąpiel i masaż każdego dnia to niezawodny sposób na utrzymanie ciała w zdrowiu i kondycji” – tak twierdził ojciec nowoczesnej medycyny, Hipokrates z Kos. Rada ta nadal jest aktualna, jednak coraz szybsze tempo dzisiejszego życia sprawia, że coraz trudniej nam się do niej zastosować. Już pora zmienić ten stan rzeczy. Dzięki platformie wellaphy, klient nie musi już dojeżdżać na masaż. Teraz to masaż dojeżdża do klienta!
Wellaphy stworzone zostało z myślą o ludziach, którzy cenią nie tylko zdrowie, ale i czas. Mobilna aplikacja dla klientów pozwala łatwo przejrzeć dostępne oferty, sprawdzić rekomendacje i zamówić usługę. Powiązana aplikacja dla masażystów ułatwia sprawną obsługą napływających zapytań. Sercem platformy są oparte na sztucznej inteligencji algorytmy optymalizujące, odpowiedzialne za odpowiednie łączenie usługodawców i usługobiorców. Zapewniają one klientom jak najlepszą cenę i najkrótszy czas oczekiwania, maksymalizując jednocześnie efektywność pracy i zarobki masażystów.
wellaphy_scr_01.pngwellaphy_scr_02.pngwellaphy_scr_03.png
Platforma wellaphy uruchomiona została na początku 2017 roku. Obecnie dostępna jest na terenie Trójmiasta oraz Warszawy.
Grupa IT S.A. jest trójmiejską firmą IT, tworzącą innowacyjne rozwiązania dla branży ecommerce. Jesteśmy dynamicznym, międzynarodowym zespołem profesjonalistów z rożnych dziedzin, połączonym wspólną pasją i wieloletnią współpracą. Przyjazne i łatwe w użyciu aplikacje to nasza specjalność.

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

wellaphy_scr_01.png

image | 1.3 MB

Download
Wellaphy_grafika_promocyjna.png

image | 2.1 MB

Download
wellaphy_scr_03.png

image | 530 KB

Download
wellaphy_scr_02.png

image | 608 KB

Download
wellaphy_logo.png

image | 13.5 KB

Download
grupa_it_logo.png

image | 13.7 KB

Download

FILTTR - łatwo zatrudniaj odpowiednich specjalistów IT

Pierwsza w Polsce mobilna aplikacja łącząca pracodawców z kandydatami z branży IT