SMARTCOOK

SMARTCOOK

Published

To Ty jesteś najlepszym kucharzem, ale jeszcze tego nie wiesz!

Smartcook to urządzenie, które wprowadzi nowy standard w życiu i kuchni milionów osób na świecie, zapewniając interakcję na poziomie dotąd niespotykanym.

smartcook_logo.png
To inteligentne urządzenie, z którym przyrządzisz każdą potrawę samodzielnie bez pomocy innej osoby. Na ekranie urządzenia wyświetlany jest interaktywny podręcznik w formie innowacyjnego, nowego formatu wideo przepisów, który automatycznie dobiera tempo wyświetlania kolejnych kroków wideo przepisu do tempa z jakim pracuje użytkownik.
Znalezienie przepisu umożliwiającego przygotowanie posiłku, ze względu na brak czasu, brak wiedzy i bardzo mocno rozproszone jej źródła, często stanowi bardzo dużą uciążliwość. W efekcie gotujemy okazjonalnie, niedbale, nieświadomie. Jemy w pośpiechu wysoko przetworzone produkty, często w przypadkowych miejscach z niskiej jakości składników. To znacząco wpływa na nasze zdrowie, przekładając się na tzw. choroby cywilizacyjne. Duża część ludzi jest przekonana, że nie potrafi gotować.
Smartcook zmienia ten stan. Oprócz tego, że jest najbardziej zaawansowanym planerem diety, największą na świecie książką kucharską z wideo przepisami „krok po kroku”, interaktywną szkołą gotowania, wagą i blatem kuchennym, Smartcook to także oryginalny algorytm dostarczający treści kulinarne oparte o mimetyzm - pierwotny i najbardziej efektywny sposób nauki, który w dziedzinie kulinarnej został zupełnie zaniedbany. Mimetyzm wykorzystany w urządzeniu Smartcook pozwala na efektywne przyrządzanie posiłków poprzez imitację – naśladowanie ruchów kucharza.
Przyrządzanie posiłków poprzez imitację – naśladowanie ruchów kucharza.

Przyrządzanie posiłków poprzez imitację – naśladowanie ruchów kucharza.

Nasz wynalazek w integracji z dostępnymi technologiami, znacznie poprawi sposób w jaki ludzie mogą organizować swój styl życia, aby było bardziej zdrowe, tańsze dla systemu opieki zdrowotnej i społeczeństwa. Chmura Smartcooka monitorująca i analizująca np. jakości powietrza, jakości i ilość spożywanej żywności, monitorująca pracę serca, stan krwi, czy styl życia, pozwoli zdefiniować odpowiednią dietę w celu zapobiegania lub leczenia chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze czy zbyt wysoki poziom cholesterolu.
Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.smartcook.com

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

smartcook_img.jpg

image | 435 KB

Download
smartcook_img2.jpg

image | 681 KB

Download
logo_mimesis.png

image | 125 KB

Download
smartcook_logo.png

image | 22.3 KB

Download

StethoMe™. Mój domowy stetoskop.

Mamy sposób na kontrole zdrowia Twojego dziecka.