HOLOROAD

HOLOROAD

Published

“Holoroad_FVI” technologia AR dla osób niedowidzących

Wiele osób z silnym uszczerbkiem wzroku zachowało zdolność widzenia światła. Wykorzystujemy technologię, aby pozwolić im widzieć świat. Holo _FVI ułatwia rehabilitację i przemieszczenie się, poprzez nadawanie obrazowi z kamery wysokokontrastowej i edytowalnej pod kątem konkretnego pacjenta formy.

Holo _App to aplikacja bazująca na najnowszych technologiach mobilnych, która wykorzystując szczątkowe widzenie światła użytkownika wyświetla w czasie rzeczywistym obraz rejestrowany przez kamerę w postaci wysokokontrastowej siatki. Interfejs posiada funkcję komunikatów głosowych wspomagających kalibrację parametrów aplikacji. Zastosowane rozwiązania pozwalają na dostosowanie wyświetlanego obrazu dla:
- zróżnicowanego otoczenia,
- różnego stopnia uszkodzenia wzroku.
Produkt-HoloSet-Logo.png
Holo _Set to zestaw składający się ze specjalnie zaprogramowanego smartfonu z aplikacją Holo _App, okularów do rozszerzonej rzeczywistości oraz kontrolera bluetooth. Zestaw umożliwia maksymalizację doświadczenia użytkownika jakie oferuje Holo _App. Sterowanie aplikacją odbywa się z wykorzystaniem kontrolera połączonego ze smartfonem za pomocą technologii bluetooth.
Koncepcja urządzenia Holo _One polega na stworzeniu lekkich i modnych okularów rozszerzonej rzeczywistości dla osób niedowidzących. Pozwoli to użytkownikowi na wykorzystywanie pełnych możliwości aplikacji Holo_App w bardziej dyskretny sposób.
Zamierzamy zaprezentować nasze produkty na małym stoisku na konferencji Info Share.
Mamy nadzieję, że nas Państwo odwiedzicie.

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

1photoHoloroad.png

image | 2.75 MB

Download
Holoroad-Logo.png

image | 207 KB

Download
Produkt-HoloSet-Logo.png

image | 39.3 KB

Download

SMARTCOOK

To Ty jesteś najlepszym kucharzem, ale jeszcze tego nie wiesz!