AUTENTI

AUTENTI

Published

Podpisujesz przez internet jednym kliknięciem!

Kim jesteśmy?

Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez internet. Dzięki Autenti podpisywanie dokumentów możliwe jest na komputerze, tablecie lub smartfonie w dowolnym miejscu i czasie: w biurze, w domu lub w podróży.

Platforma to wyjątkowe połączenie podpisu elektronicznego, innowacyjnej technologii oraz środowiska prawnego w oparciu o przepisy europejskie i krajowe. Z usługi korzystać można w relacjach z partnerami biznesowymi (B2B), ale również z konsumentami (B2C) i pracownikami (B2E).

To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i jedno z nielicznych w Europie.
Autenti - elektroniczny podpis w nowym wymiarze

Autenti - elektroniczny podpis w nowym wymiarze

Kto korzysta z Autenti?

Autenti to rozwiązanie, dzięki któremu prowadzenie biznesu staje się łatwiejsze. To nowy wymiar podpisu elektronicznego. Z Autenti korzystają przedsiębiorcy, reprezentanci wielu branż i sektorów oraz ich klienci. Platforma dostępna jest również dla osób fizycznych, które mogą założyć darmowe konto w Autenti i nieodpłatnie korzystać z podpisu elektronicznego do celów prywatnych.

Dlaczego warto?

Autenti upraszcza i skraca do niezbędnego minimum proces podpisywania dokumentów (minuty, najdalej godziny do zamknięcia transakcji zamiast dni) oraz obniża koszty związane z ich przygotowaniem i przesyłaniem tradycyjnymi metodami – pocztą lub kurierem (gwarantowane oszczędności przekraczają 50%). Poprzez ograniczenie zużycia papieru w działalności biznesowej jest również rozwiązaniem proekologicznym.

Platforma gwarantuje swoim klientom pełną obsługę w zakresie procesu e-transakcji. Autenti ewidencjonuje łańcuch zdarzeń pomiędzy stronami  zawierającymi umowę, a dowody umieszcza na trwałym nośniku. Szyfrowanie danych gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania.
https://autenti.com/
https://www.facebook.com/AutentiPL
https://www.youtube.com/channel/UCWTa3IvuAjJwdOIKn47jw_w 

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

DSC_1472.JPG

image | 2.2 MB

Download
AUTENTI_0.jpg

image | 370 KB

Download
437441.jpg

image | 1.02 MB

Download
Autenti_Logo_Color_RGB.png

image | 14.8 KB

Download

FINDAIR

inteligentne rozwiązania dla astmatyków